wygen.pl - forum wymiany kont - Regulamin forum

Na forum zabrania się publikowania treści prowokacyjnych, obraźliwych, erotycznych, rasistowskich, faszystowskich itp. Zabrania się również pisania zbędnych, nie wnoszących nic do tematu wypowiedzi.
Rejestrując się na tym forum dyskusyjnym oświadczasz, że masz świadomość iż NIE WOLNO Ci pisać postów łamiących te zasady.

Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP.

Żadne z Twoich danych podanych podczas rejestracji na forum nie będą wykorzystywane w celach niezwiązanych z działalnością forum ani przekazywane osobom trzecim.


Do rejestracji nowego konta zalecane jest używać skrzynek pocztowych na polskich domenach. Używanie tymczasowych maili jest całkowicie zabronione i wiąże się z natychmiastowym skasowaniem konta.
To sama zasada, dotyczy również kont użytkowników, którzy w nazwie użytkownika posiadają adres email. Wszelkie zagraniczne maile są traktowane jako prawdopodobny SPAM, więc również odradzamy ich użycia.

Przy zakładaniu nowego konta użyj mocnego hasła, składającego się z przynajmniej 8 znaków (w tym przynajmniej jedna mała litera, jedna duża litera, jedna cyfra oraz jeden znak specjalny)

Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administratorów tego forum.
W celu poznania pełnych reguł obowiązujących na forum, skontaktuj się z administratorem.